رای به سایت :
1351
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج مسلم بن عقیل
شنبه 31 فروردين 1398 -
نمی توانید امنیت کشور را دستاویز اهداف حقیر سیاسی خود کنید/ القای دوقطبی جنگ و صلح ناشی گری است
معاون سیاسی سپاه پاسداران:

نمی توانید امنیت کشور را دستاویز اهداف حقیر سیاسی خود کنید/ القای دوقطبی جنگ و صلح ناشی گری است

سردار سنایی راد گفت: این‌گونه سخنان هیچ‌گونه خدشه‌ای بر اهداف و روند نیروهای مسلح به‌ویژه سپاه پاسداران برجای نخواهد گذاشت. این موضوعات صرفاً نشان دهنده نوعی ناشیگری و عصبانیت آقایان از خالی بودن دستشان است.
calendar
تاریخ : 1396/02/27 - 21:04
source
منبع : تهران پرس
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج مسلم بن عقیل ، سردار رسول سنایی راد، معاون سیاسی سپاه کل پاسداران در خصوص تخریب نیروهای مسلح و معرفی و القای دو گزینه جنگ و صلح به مردم از سوی حسن روحانی و اسحاق جهانگیری در مناظره‌ها و مستندهای تلویزیونی‌شان، اظهار کرد: زمانی که دست آقایان در میز مذاکره هسته ای خالی باشد و برای سؤالات و مطالبات مردمی، جوابی نداشته باشند، با انحراف از مسیر اصلی، سعی می کنند تا مسائلی را مطرح کنند که هیجان ایجاد کند. البته دشمن سود این مسائل را خواهد برد؛ بنابراین مسئولین باید خویشتن‌دار کنند تا دشمنان سوء استفاده نکنند.

 معاون سیاسی سپاه با انتقاد از رویکرد و سخنان برخی از نامزدهای ریاست جمهوری، گفت: مسائل امنیتی نباید دستاویز، بازی های سیاسی قرار گیرد. خدشه وارد کردن به امنیت ملی از سوی افرادی که دغدغه امنیت ملی دارند، قبیح است. به نظر می رسد آقایان به دنبال دو قطبی‌سازی هستند؛ اما بدانند که با دو قطبی‌سازی کاذب نمی توانند اهداف حقیر سیاسی خود را عملی کنند زیرا مردم کشورمان همواره آگاه هستند و در مقابل این‌گونه رفتارها و سخنان نسنجیده، واکنش منفی دارند؛ بنابراین آقایان با این دست از سخنان و رفتار صرفاً هزینه خودشان را افزایش می دهند.
 
سردار سنایی راد در ادامه با بیان اینکه متأسفانه برخی از نامزدهای ریاست جمهوری به دنبال دو قطبی جنگ و صلح در جامعه هستند؛ خاطرنشان کرد: این موضوع یک اشتباه راهبردی است زیرا مجموع نیروهای مسلح موجب اقتدار و امنیت کشور هستند. همان‌گونه که می دانید، کشورمان در یک چهارراه ناامنی جهانی ایستاده است.
 
وی در خاتمه متذکر شد: مجموع توانمندی های دفاعی، پشتوانه امنیت و عزت مردم است. به نظر می رسد این سخنان و رفتارها ناشی از گرفتن مشاوره از افرادی است که کمتر توجه به مسائل امنیتی و به بازتاب این سخنان در جامعه دارند. البته باید بدانند که این گونه سخنان هیچ‌گونه خدشه‌ای بر اهداف و روند فعالیت های نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران وارد نمی کند؛ بنابراین این موضوعات صرفاً نشان دهنده نوعی «ناشیگری» و «عصبانیت» آقایان از خالی بودن دستشان است.
 
گفت و گو از محمد حسن فرهمند


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 7448مطالب مرتبط