رای به سایت :
832
محبوب
حوزه 244 معرفت
ناحیه مقاومت بسیج مسلم بن عقیل
سه شنبه 30 بهمن 1397 -
دیدار با بنیان‌گذار برنامه «صبح جمعه با شما» در روز تولد رادیو
دیدار با بنیان‌گذار برنامه «صبح جمعه با شما» در روز تولد رادیو

جمعی از عوامل برنامه «رادیو جمعه» در سالگرد تأسیس رادیو به طور سرزده به دیدار احمد شیشه‌گران ـ برنامه‌ساز و نویسنده باسابقه رادیو ـ رفتند.
calendar
تاریخ : 1397/02/08 - 11:16
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 244 معرفت  ناحیه مقاومت بسیج مسلم بن عقیل ،

به نقل از روابط عمومی رادیو ایران، در این دیدار که در منزل این پیشکسوت رادیو در منطقه کلاردشت انجام شد، حمیدرضا افتخاری، مدیر گروه ورزش و تفریحات رادیو ایران به نمایندگی از مدیر شبکه، هدیه‌ای را به وی اهدا و از زحمات این پیشکسوت به یاد سال‌ها فعالیت پرتلاش و موثرش در رادیو تجلیل و قدردانی کرد.

علیرضا جاویدنیا، کارگردان، ساجد قدوسیان، تهیه‌کننده و حسین هاشمی نویسنده برنامه «رادیو جمعه»، افتخاری را در این دیدار همراهی کردند.

در این دیدار، حاضران به مرور خاطرات راه‌اندازی برنامه «صبح جمعه با شما» به مدیریت احمد شیشه‌گران پرداخته و ابراز امیدواری کردند بنیانگذار این برنامه مجدداً و به طور جدی با برنامه همکاری کند؛ ضمن آن که احیای نام نوستالژیک برنامه از مباحث مطرح‌شده در این نشست صمیمی بود.

در پایان، حاضران در جلسه از احمد شیشه‌گران درخواست کردند تا بیش از گذشته، تجربیات خود را در اختیار برنامه قرار دهد که این درخواست با موافقت اولیه این پیشکسوت همراه بود.

احمد شیشه‌گران، بنیانگذار برنامه‌های طنز در رادیو و به طور ویژه‌برنامه «صبح جمعه با شما»، علاوه بر برنامه‌سازی و نویسندگی، مدیریت گروه ورزش و تفریحات رادیو ایران را در سال‌های دهه ۶۰ بر عهده داشته است. او مدتی است از حوزه تولید برنامه‌های رادیویی دور و بیشتر به مطالعه و پژوهش مشغول است.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16989


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        حوزه 244 معرفت        منطقه 18        محله هفده شهریور        فرهنگی        اجتماعی    

مطالب مرتبط