رای به سایت :
832
محبوب
حوزه 244 معرفت
ناحیه مقاومت بسیج مسلم بن عقیل
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 -
اقدام عملیاتی بانک ملی ایران در جهت حمایت از کالای داخلی
اقدام عملیاتی بانک ملی ایران در جهت حمایت از کالای داخلی

بانک ملی ایران در راستای حمایت از کالای ایرانی، بیش از یکصد هزار تسهیلات فروش اقساطی خرید کالای مصرفی بادوام داخلی در سال گذشته پرداخت کرده است.
calendar
تاریخ : 1397/02/11 - 12:41
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 244 معرفت  ناحیه مقاومت بسیج مسلم بن عقیل ، بنابر اعلام بانک ملی ایران، حمایت از تولید داخلی و بازار اشتغال همواره یکی از محوری‌ترین سیاست‌های بانک بوده و از این‌رو در سال گذشته یکصد هزار و ۸۹۶ فقره تسهیلات به ارزش هشت هزار و ۵۵۳ میلیارد ریال تسهیلات فروش اقساطی برای خرید کالای داخلی تخصیص داده شده است.

طی مدت مذکور، ۱۱۹ هزار و ۷۳۰ میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش برای حمایت از تولید و اشتغال در ۸۴ هزار و ۶۸۷ فقره توسط این بانک پرداخت شده است.

همچنین پرداخت ۹۹ هزار و ۸۰۷ فقره تسهیلات تهیه لوازم و وسایل خانوارها به ارزش ۱۹ هزار و ۵۱۰ میلیارد ریال از دیگر اقدامات بانک ملی در سال گذشته بوده است.

بانک ملی ایران در راستای رفع نیازهای ضروری خانوار نیز ۸۲۹ هزار و ۴۶۱ فقره تسهیلات به صورت فروش اقساطی، جعاله و مرابحه پرداخت کرده است که ارزش این تسهیلات به ۱۹۲ هزار و ۳۷۲ میلیارد ریال می‌رسد.

ازدواج و تهیه جهیزیه از دیگر بخش‌های تسهیلات پرداختی بانک ملی ایران در سال ۱۳۹۶ بوده و طی مدت مذکور، ۲۳۲ هزار و ۱۲ فقره تسهیلات به ارزش ۲۴ هزار و ۱۸۱ میلیارد ریال پرداخت شده است.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16989


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        حوزه 244 معرفت        منطقه 18        محله هفده شهریور        فرهنگی        اجتماعی    

مطالب مرتبط