رای به سایت :
832
محبوب
حوزه 244 معرفت
ناحیه مقاومت بسیج مسلم بن عقیل
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 -
«جشنواره سیمرغ» از امروز در قاب چهار
«جشنواره سیمرغ» از امروز در قاب چهار

شبکه چهار سیما از امروز به مدت ۹ روز جشنواره بین‌المللی سیمرغ را پوشش می‌دهد.
calendar
تاریخ : 1397/02/15 - 11:54
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 244 معرفت  ناحیه مقاومت بسیج مسلم بن عقیل ،

به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، «جشنواره سیمرغ» به تهیه‌کنندگی محمد اکبر زاره نیاکی، به مدت ۹ روز، روزانه در دو قسمت ۱۵ دقیقه‌ای در ساعت‌های ۱۳:۴۵ و ۲۳:۴۵ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

بنابراین گزارش، در این ویژه‌برنامه که در قالب گزارشی تهیه و تولید می‌شود با مسؤولان و شرکت‌کنندگان در این جشنواره گفتگو می‌شود.

جشنواره بین‌المللی سیمرغ، نامش برگرفته از سیمرغ افسانه‌ای در ادبیات ایران به عنوان مرغ درمانگر و نماد جدید جامعه پزشکی است و در پنج بخش تئاتر،‌ فیلم، ادبی، ‌هنرهای تجسمی و موسیقی، از ۱۴ تا ۱۹ در پردیس تئاتر تهران در حال برگزاری است.

جشنواره فرهنگی نهم با شعار «سالم زیستن، هنر است» تلاش دارد که سبک زندگی سالم را که هدف و غایت نهایی بعثت همه انبیا و اولیا الهی است را در جامعه دانشگاهی کشور ترویج کند.

جشنواره «سیمرغ» در بخش «آزاد» ویژه دانشجویان، کارکنان، اعضای هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی و جامعه پزشکی کشور، بخش «فرهنگ سلامت» ویژه دانشجویان تمام دانشگاه‌ها، مراکز و موسسات آموزش عالی کشور و بخش «بین‌الملل» با موضوع فرهنگ سلامت ویژه دانشجویان سراسر دنیا برگزار می‌شود.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16989


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        حوزه 244 معرفت        منطقه 18        محله هفده شهریور        فرهنگی        اجتماعی    

مطالب مرتبط