رای به سایت :
180
محبوب
حوزه 245 بدر
ناحیه مقاومت بسیج مسلم بن عقیل
دوشنبه 06 خرداد 1398 -
همکاری نایک و اپل برای همگام‌سازی ساعت‌های هوشمند و کفش‌های ورزشی
همکاری نایک و اپل برای همگام‌سازی ساعت‌های هوشمند و کفش‌های ورزشی

طی دومین همکاری نایک و اپل قرار است نسخه ای محدود از ساعت‌های نسل سوم اپل همراه با اینترنت LTE و دارای قابلیت همگام سازی با کفش‌های ورزشی روانه بازار شود.
calendar
تاریخ : 1396/08/27 - 00:44
source
منبع : کلیک
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 245 بدر  ناحیه مقاومت بسیج مسلم بن عقیل ،

نایک به تازگی نسخه ای از ساعت‌های نسل سوم اپل به نام Midnight Fog را که با Air VaporMax، کفش ورزشی جدیدش همگام‌سازی شده است، به صورت محدود به فروش می‌رساند. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت نایک، کفش ورزشی و ساعت مورد علاقه خود را خریداری کنند.

این دومین همکاری نایک و اپل است که طی آن شرکت نایک لوازم ورزشی خود را با ساعت‌های هوشمند اپل تنظیم می‌کند. نایک اوایل سال جاری میلادی نیز یکی دیگر از محصولات اپل را به همراه کفش‌های ورزشی VaporMax Flyknit به علاقه‌مندان معرفی کرد. این ساعت‌ها در چهار بند مختلف همراه با کتانی‌هایی در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت که طراحی آن بسیار خاص بود؛ البته هرکدام از این لوازم به صورت جداگانه نیز به فروش می‌رسید.

حال به نظر نمی‌رسد که این دو محصول به صورت جداگانه عرضه شود. ساعت Midnight Fog برای کسانی که آشنایی زیادی با محصولات اپل ندارند، تفاوت خاصی با سایر ساعت‌های نسل سوم این شرکت ندارد؛ ظاهر این ساعت کمی متفاوت و نرم‌افزار Nike+ Run Club بر روی آن نصب است.


انتهای پیام /


tags
   خبر قسم        خبر قسم        مصاحبه قسم        حوزه 245 بدر        منطقه 18        محله بهداشت        کفش هوشمند        نسل سوم    

مطالب مرتبط