رای به سایت :
85
محبوب
حوزه 260 حکمت
ناحیه مقاومت بسیج مسلم بن عقیل
سه شنبه 01 آبان 1397 -
 باشگاه پرسپولیس هم بیانیه صادر کرد؛ ۲۰میلیارد از بدهی‌های گذشته را پرداخت کردیم
باشگاه پرسپولیس هم بیانیه صادر کرد؛ ۲۰میلیارد از بدهی‌های گذشته را پرداخت کردیم

باشگاه پرسپولیس نیز با صدور بیانیه‌ای مدعی شد رقم قابل‌توجهی از بدهی‌های انباشته خود را پرداخت کرده است.
calendar
تاریخ : 1396/08/19 - 22:56
source
منبع : خبرگزاری تسنیم
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 260 حکمت  ناحیه مقاومت بسیج مسلم بن عقیل ،باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای توضیحاتی درخصوص وضعیت این باشگاه برای گرفتن مجوز حرفه‌ای‌گری ارائه کرد. در این اطلاعیه آمده است:

«باشگاه پرسپولیس با آرزوی قبولی عزاداری‌های اربعین حسینی(ع)، برای اطلاع هواداران عزیز و رسانه‌های جمعی، اقدامات خود‌ را براساس آیین‌نامه صدور مجوز حرفه‌ای و حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به اطلاع عموم می‌رساند.

در این راستا، در دو سال گذشته تلاش مجدانه‌ای وجود داشته است تا با وجود هزینه‌های سنگین جاری، نسبت به تأدیه دیون گذشته به‌ویژه مواردی که با احکام بین‌المللی همراه بود و باشگاه را با تهدیدهای جدی روبه‌رو می‌کرد، اقداماتی انجام بدهیم. بسیاری از بدهی‌های باشگاه که بخش اعظمی از آنها به سال‌های گذشته تا 15 سال قبل بازمی‌گشت، با پرداخت مبلغی در حدود 20 میلیارد تومان تسویه و پرونده‌های آنها بسته شد.

برای دوره اخیر، ثبت اسناد و مدارک در سامانه AFC در موعد مقرر انجام شد. بخشی از بدهی‌های باشگاه که مربوط به سال‌های گذشته می‌شد و دارای رأی قطعی از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران بودند نیز با توافق دوطرفه تسویه شدند.

درباره بخش دیگری از موارد، در جلسه مشترکی که در کمیته انضباطی فدراسیون دارای وقت رسیدگی است از قبل تضمین کافی ارائه شده است و تسویه خواهد شد. باشگاه پرسپولیس همچنین ضمن احترام نسبت به آرایی که پیش از این صادر شده، طبق ماده 51 آیین‌نامه انضباطی در خصوص تعدادی از احکام صادره خواهان تجدیدنظر شده است. پس از رسیدگی نهایی و اتخاذ تصمیم درباره این پرونده‌ها که لازم‌الاجرا خواهد بود، حتماً تدابیر لازم برای اجرا و پرداخت صورت خواهد گرفت، ضمن آن‌که مواردی هم در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون مطرح است و در دست رسیدگی قرار دارد که پس از صدور آرا، ملاک عمل باشگاه خواهد بود.

در مسیری که طی شده و همچنان پیشِ‌رو داریم، از همکاری‌های صمیمانه وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، کمیته‌های ذی‌ربط و به‌خصوص هواداران فهیم و ارزشمندی که در تمامی این سال‌ها با حمایت بی‌دریغ خود توانسته‌اند نقش اصلی را در موفقیت‌ها، ثبات و دوام و پایداری باشگاه محبوب خودشان ایفا کنند و آن را در مسیر بزرگی و حرفه‌ای شدن یاری برسانند، صمیمانه تشکر و سپاسگزاری می‌کنیم.

در خاتمه از  عزیزانی که با بزرگواری، تعصب و محبت نسبت به هواداران و عشق به پرسپولیس از مطالبات خود صرف‌نظر کردند یا با حداقل تقاضا و بخشش بخش عمده‌ای از مطالبه خود، توافق کردند، تشکر می‌کنیم. بی‌تردید هواداران پرشور پرسپولیس نیز این فداکاری را از یاد نخواهند برد.

امید است اندک نفرات باقیمانده نیز با همین نگاه، پرسپولیس را کماکان در جهت حضور پرقدرت در لیگ قهرمانان آسیا همراهی کرده و با دور کردن نگرانی‌ها از دل هواداران، شادی آنها را موجب شوند تا پرسپولیس همچنان با افتخارآفرینی‌هایش، موجبات غرور ملی تمام اهالی فوتبال را فراهم آورد».


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 14837
فاطمه سراجی