پایگاه مقاومت بسیج قدس
 
دوشنبه 06 خرداد 1398 -

رای به سایت :
65
محبوب
صفحه نخست ›› حماسه و پایداری ›› حوزه 245 بدر ›› پایگاه مقاومت بسیج قدس
0
محبوب  
رای به خبر :
 باغ موزه دفاع مقدس موجب آشنایی نسل جوان با رشادت های دلیرمردان و شیرزنان می‌شود
باغ موزه دفاع مقدس موجب آشنایی نسل جوان با رشادت های دلیرمردان و شیرزنان می‌شود

شهردار پایتخت گفت: باغ موزه دفاع مقدس موجب می‌شود نسلی که جنگ تحمیلی را ندیده است، با ارزش‌های دفاع مقدس بیشتر آشنا شود.
calendar
تاریخ : 1397/05/14 - 20:13

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج قدس  حوزه 245 بدر  ناحیه مقاومت بسیج مسلم بن عقیل ،سید محمدعلی افشانی شهردار تهران در جلسه ای که با حضور سردار کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، جعفری مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس (باغ موزه دفاع مقدس)، شجاع پوریان معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و تعدادی از مدیران شهری برگزار شد، راهکارهای همکاری بیشتر بین شهرداری تهران و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را تشریح کرد و گفت: مدیریت شهری از فعالیت های باغ موزه دفاع مقدس حمایت و پشتیبانی خواهد کرد. زیرا آثار موجود در این مکان فرصت مناسبی را مهیا می کند تا نسلی که جنگ تحمیلی را ندیده و با رشادت های دلیرمردان و شیرزنان این مرز و بوم، آشنایی کمتری دارد، با رخدادها و ارزش های دفاع مقدس، بیشتر آشنا شود.

شهردار پایتخت در ادامه با یادآوری رشادت های رزمندگان اسلام در دوراه دفاع مقدس، یاد و خاطره شهدا، ایثارگران و جانبازان جنگ تحمیلی را گرامی داشت و افزود: افتخار بنده این است که چند صباحی در جبهه های جنگ حق علیه باطل حضور داشتم و از نزدیک با دلاوری های این بزرگ مردان آشنا شده ام.

وی در پایان با بیان اینکه تکریم رزمندگان و آثار دوران دفاع مقدس بر ما واجب است، بر ضرورت ایفای تعهدات شهرداری تهران درخصوص موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تاکید کرد.


انتهای پیام /مطالب مرتبط