پایگاه مقاومت بسیج قدس
 
شنبه 29 دي 1397 -

رای به سایت :
65
محبوب
صفحه نخست ›› امنیتی و دفاعی ›› حوزه 245 بدر ›› پایگاه مقاومت بسیج قدس
2
محبوب  
رای به خبر :
پرچم ایران، نماد غیرت، همت، پایداری و امید جهان اسلام
پرچم ایران، نماد غیرت، همت، پایداری و امید جهان اسلام

پرچم ایران نماد غیرت، همت، پایداری و نماد گفتمان تمدن ایرانی اسلامی است، این پرچم امید جهان اسلام است و از خون هزاران هزار شهید در طول تاریخ ایران و اسلام و از نشاط جوانان ایرانی و عزم و اراده پولادین ملت ایران شاداب است.
calendar
تاریخ : 1396/11/01 - 17:30

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج قدس  حوزه 245 بدر  ناحیه مقاومت بسیج مسلم بن عقیل ،اخیرا تصویری از آتش زدن پرچم کشورمان منتشر شد که سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه در واکنش به این اقدام گفت: «کاش آن نادان به جای پرچم ایران من را 10 بار آتش می زد.»پرچم ایران نماد غیرت، همت و پایداری و نماد گفتمان تمدن ایرانی اسلامی است، ایدآل ها را باید در آن جستجو کرد، محور تقرب است، امید جهان اسلام است شاداب است از خون هزاران هزار شهید در طول تاریخ ایران و اسلام، شاداب است از نشاط جوانان ایرانی و عزم و اراده پولادین ملت ایران.

به راستی اگر فردوسی شاعر فیلسوف و آزاده ایرانی امروز در بین ما می بود بجای مصرع معروف "چو ایران نباشد تن من مباد" چه می سرود؟

فرودسی پاکزاد اگر رایحه مسیحایی امام (ره) را استشمام کرده بود و یا کلام موسوی رهبر عالیقدر جهان اسلام مقام معظم رهبری را شنیده بود و یا در سنگر همت و باکری هم رزم شده بود یا در آزمایشگاه ها تلاش های شبانه روزی همت و صبر بی بدیل کاظمی ها و طهرانی مقدم ها را نظاره کرده بود و یا بصیرت حججی ها را درک کرده بود برای این ملت و سرزمین ایران چه می سرود؟

بی شک کلام عاجز و ابیات، تحمل اوزان را نخواهند داشت. همچنان که سپهر امروز در فهم عمیق و واقعی آن سرگشته اند.

باید آواز سر داد که تطور زمان بلوغ ایرانیان را از ماقبل فرودسی تا زمان حال آنچنان قدرت و شکوهی به ایرانی بخشیده است که قدرتمندان و استمعارگران در اجرای سیاست های پلید خود مهم ترین مانع و سد راه ایران و ایرانی می داند و همه همت خود را در نابودی و شکست این عظمت بکار گرفته اند امروزه تجلی این شکوه در بیرق و علم ما موج می زند، پرچم پر افتخار ایران، نماد تمدن روینده، بالنده و صلح جو و شجاع مزین به کلمه هی العلیاء (الله) در قالب و تاکید لا به غیر حق ستون محکم و استوار اندیشه، عمل و نقشه راه در همه شرایط است.

امروزه این پرچم نماد غیرت است، نماد همت و پایداری است، نماد گفتمان تمدن ایرانی اسلامی است. ایدال ها را باید در آن جستجو کرد، محور تقرب است، امید جهان اسلام است شاداب است از خون هزاران هزار شهید در طول تاریخ ایران و اسلام، شاداب است از نشاط جوانان ایرانی و عزم و اراده پولادین ملت ایران. شاداب است از امید و فردای بهتر و صبح پیروزی و تجلی ظهور و نور مهدوی (عج).

تاریخ گواه باشد که این پرچم را از گزند هر آفتی و نیت پلید مصون و محفوظ نگه خواهیم داشت و هر روز بر شادابی اش خواهیم افزود.


انتهای پیام /مطالب مرتبط