پایگاه مقاومت بسیج راهیان کربلا
 
پنجشنبه 30 دي 1395 -

رای به سایت :
23
محبوب
صفحه نخست ›› مجلس ›› حوزه 259 شهید صیاد شیرازی ›› پایگاه مقاومت بسیج راهیان کربلا
2
محبوب  
رای به خبر :
آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی دار فانی را وداع گفت.
خبر فوری

آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی دار فانی را وداع گفت.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در سن 82 سالگی دار فانی را وداع گفت.
calendar
تاریخ : 1395/10/19 - 17:40

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج راهیان کربلا  حوزه 259 شهید صیاد شیرازی  ناحیه مقاومت بسیج مسلم بن عقیل ،

آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از عمری مجاهدت و تلاش در مسیر آرمان‌های انقلاب عصر امروز یکشنبه 19 دی ماه در یکی از بیمارستان‌های تهران دار فانی را وداع گفت.

وی که ساعاتی قبل به دلیل عارضه قلبی در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شده بود علیرغم تلاش پزشکان در سن 82 سالگی دار فانی را وداع گفت.

برپایه این خبر معاون وزیر بهداشت نیز در این باره گفت: مرحوم آیت هاشمی رفسنجانی به دلیل ایست کامل قلبی به بیمارستان منتقل شد و احیای یک ساعت و نیم تیم پزشکی نتیجه بخش نبود.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مسئولیت‌های مهمی همچون عضویت در شورای انقلاب اسلامی، ریاست مجلس شورای اسلامی، ریاست مجلس خبرگان، ریاست جمهوری و ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را برعهده داشت.

مدیرکل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز درباره زمان و نحوه برگزاری مراسم تشییع و خاکسپاری رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز گفت: هنوز در این خصوص تصمیم گیری نشده است و اطلاعات لازم در این خصوص متعاقباً اعلام شود.

خبر گزاری قسم این ضایعه را تسلیت گفته و از خداوند متعال برای ایشان، غفران الهی و برای خانواده‌ آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، صبر و شکیبایی مسئلت می‌‌نماید.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 5871


مطالب مرتبط