پایگاه مقاومت بسیج بدر
 
پنجشنبه 31 خرداد 1397 -

رای به سایت :
2520
محبوب
صفحه نخست ›› صوت اقتباسی ›› حوزه 260 حکمت ›› پایگاه مقاومت بسیج بدر
1
محبوب  
رای به خبر :
 مداحی امیر عباسی بر بالای پیکر بی‌سر شهید حججی + فیلم
مداحی امیر عباسی بر بالای پیکر بی‌سر شهید حججی + فیلم

جمعی از خادمان معراج شهدای تهران برای ساعاتی با پیکر شهید حججی وداع کردند و امیرعباسی، از مداحان اهل بیت، به ذکر مصیبت اهل بیت عصمت و طهارت(ع) پرداخت.
calendar
تاریخ : 1396/07/22 - 18:55

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج بدر  حوزه 260 حکمت  ناحیه مقاومت بسیج مسلم بن عقیل ،پیکر مطهر شهید محسن حججی در روز سوم مهرماه وارد کشور شد و بعد از برگزاری مراسم استقبال رسمی برای انجام مارحل قانونی به معراج شهدای تهران منتقل شد. در بامداد روز چهارم مهرماه 96 خانواده شهید حججی و جمعی از خادمان معراج شهدای تهران برای ساعاتی با پیکر او دیدار و وداع کردند. در این مراسم امیرعباسی، از مداحان اهل بیت، بالای سر پیکر مطهر شهید حججی به ذکر مصیبت اهل بیت عصمت و طهارت(ع) پرداخت. مراسم تشییع پیکر مطهر او با حضور بی سابقه مردم در روز پنجم مهرماه در تهران و اصفهان و در ششم مهرماه در نجف آباد برگزار شد و سپس در زادگاهش به خاک سپرده شد.

شهید محسن حججی یکی از نیروهای لشکر زرهی 8 نجف اشرف و از نیروهای فعال مؤسسه شهید احمد کاظمی بود. او اهل اصفهان و 25ساله بود که در منطقه مرزی عراق و سوریه طی یورش داعش، اسیر و دو روز بعد از اسارت همچون سالار شهید اباعبدالله الحسین علیه السلام به درجه رفیع شهادت نائل شد. از این شهید بزرگوار یک فرزند دوساله به یادگار مانده است.

بخشی از فیلم مراسم وداع خادمین شهدا با پیکر مطهر شهید حججی با مداحی امیر عباسی در ادامه قابل مشاهده است:

برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12636
فاطمه سراجی


مطالب مرتبط