پایگاه مقاومت بسیج بدر
 
یکشنبه 29 مهر 1397 -

رای به سایت :
2575
محبوب
صفحه نخست ›› صوت اقتباسی ›› حوزه 260 حکمت ›› پایگاه مقاومت بسیج بدر
0
محبوب  
رای به خبر :
 وداع با پیکر مطهر شهید مدافع حرم، مصطفی نبی لو+ عکس و فیلم
وداع با پیکر مطهر شهید مدافع حرم، مصطفی نبی لو+ عکس و فیلم

مراسم وداع با پیکر مطهر شهید مدافع حرم، مصطفی نبی لو، دایی شهید مسعود عسگری در معراج شهدای تهران برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1396/08/13 - 18:55

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج بدر  حوزه 260 حکمت  ناحیه مقاومت بسیج مسلم بن عقیل ،مراسم وداع با پیکر مطهر شهید مدافع حرم، مصطفی نبی لو ساعاتی پیش در معراج شهدای تهران برگزار شد. این مراسم با حضور اعضای خانواده، بستگان، دوستان و همرزمان شهید امروز، سه شنبه دوم آبان ماه 96 در حسینیه شهدای معراج و در جوار پیکر شهدای تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس برپا شد.

 
آخرین وداع خانواده شهید نبی لو با پیکر مطهر شهید با ذکر مصیبت اهل بیت عصمت و طهارت(ع) همراه بود. بعد از برگزاری این مراسم نماز مغرب و عشا در جوار ابدان طیبه شهدا برگزار شد.
شهید مصطفی نبی لو متولد سال 1345 و از رزمندگان دوران دفاع مقدس بود که در چهارمین اعزام به سوریه توسط تک تیراندازان تکفیری در لاذقیه به شهادت رسید.شهید مصطفی نبی لو از ساکنان شهرک پردیسان قم و دایی شهید مدافع حرم  مسعود عسگری بود که به عنوان مستشار نظامی، مسئولیت  محور مهندسی رزمی در بخشی از جبهه سوریه را بر عهده داشت. او پیش از این در جبهه سوریه در سال 95 از ناحیه شکم مجروح شده و در شمار جانبازان مدافع حرم نیز جای گرفته بود. از این شهید والامقام سه فرزند به یادگار مانده است.
برای مشاهده فیلم اینجا کلیک کنید 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12636
فاطمه سراجی


مطالب مرتبط