پایگاه مقاومت بسیج بدر
 
شنبه 05 اسفند 1396 -

رای به سایت :
2422
محبوب
صفحه نخست ›› عکس خبری ›› حوزه 260 حکمت ›› پایگاه مقاومت بسیج بدر
0
محبوب  
رای به خبر :
 هیچ زائری بدون ویزا از مرزها عبور نکرد؛ ‌امنیت کامل در مرزها‌ برقرار است
هیچ زائری بدون ویزا از مرزها عبور نکرد؛ ‌امنیت کامل در مرزها‌ برقرار است

معاون عملیات نیروی زمینی سپاه گفت: امسال نیروی انتظامی در گلوگاه‌های مختلف گذرنامه‌ها و ویزاها را کنترل می‌کند و تا این لحظه حتی یک نفر بدون ویزا از مرزها عبور نکرده است.
calendar
تاریخ : 1396/08/20 - 18:55

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج بدر  حوزه 260 حکمت  ناحیه مقاومت بسیج مسلم بن عقیل ،سردار مجید ارجمندفر امروز در مسیر پیاده‌روی اربعین در جمع خبرنگاران ستاد اربعین استان زنجان اظهار داشت: به لطف خداوند متعال شاهد امنیت کامل در مرزهای کشور هستیم و شرایط امنی برای تردد زائران حاکم است.

وی با اشاره به تبلیغات روانی و توطئه‌های دشمنان برای ناامن جلوه دادن مراسم اربعین ابراز کرد: دوستداران اباعبدالله الحسین(ع) با آگاهی در این حماسه بزرگ شرکت کرده‌اند و هیچ چیز از عشق و علاقه‌ مردم کم نکرده و نتوانسته از تعداد جمعیت برای شرکت در این آیین بکاهد.

معاون عملیات ‌نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: با هماهنگی تنگاتنگی که بین مسئولان دو کشور ایران و عراق شکل گرفته، امینت در ابعاد و مناطق مختلف برقرار شده است.

این مسئول با اشاره به اینکه همه چیز در مراسم اربعین تحت کنترل است، تصریح کرد: امسال شاهد تردد زائران بدون ویزا نبودیم و زائران گروه‌‌بندی شده از مرز عبور می‌کنند و امنیت در مرزها و شهرهای عراق مثال‌زدنی است.

سردار ارجمندفر خاطرنشان کرد: امسال نیروی انتظامی در گلوگاه‌های مختلف گذرنامه‌ها و ویزاها را کنترل می‌کند و تا این  لحظه حتی یک نفر بدون ویزا از مرزها عبور نکرده است.

وی خدمات‌رسانی در پایانه‌های مرزی ایران و عراق را خوب ارزیابی کرد و گفت: امسال مسیر پیاده‌روی در مرز برای انتقال به داخل کشور عراق کاهش پیدا کرده ‌و مردم به راحتی از مرزها تردد می‌کنند.

معاون عملیات ‌نیروی زمینی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه تعرفه‌های حوزه حمل و نقل و ترابری نیز بالاتر از حد متعارف نیست بیان کرد: در داخل خاک ایران نیز بخشی از این خدمات به شکل رایگان و صلواتی ارائه می‌شود.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12636
فاطمه سراجی