پایگاه مقاومت بسیج بدر
 
جمعه 23 آذر 1397 -

رای به سایت :
2581
محبوب
صفحه نخست ›› عکس خبری ›› حوزه 260 حکمت ›› پایگاه مقاومت بسیج بدر
0
محبوب  
رای به خبر :
 حجت‌الاسلام حاج‌صادقی: با تمام توان در راستای مطالبات رهبری تلاش می‌کنم
حجت‌الاسلام حاج‌صادقی: با تمام توان در راستای مطالبات رهبری تلاش می‌کنم

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: از خداوند می‌خواهم و با رهبری پیمان می‌بندم که با تمام توان فکری و عملی در راه ولایت حرکت و مطالبات رهبری را محقق کنم.
calendar
تاریخ : 1396/12/20 - 15:48

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج بدر  حوزه 260 حکمت  ناحیه مقاومت بسیج مسلم بن عقیل ،حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاج‌صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز در مراسم تودیع و تکریم نماینده ولی فقیه در سپاه با تأکید بر اینکه "به‌عنوان سرباز فرمانده معظم کل قوا اعتقاد راسخ به این دارم که نزدیک شدن به امام زمان(عج) در عصر حاضر جز با ولایت مقام معظم رهبری امکان ندارد"، اظهار داشت: سه اصل را برای تحقق مطالبات رهبری مشخص کردم که عبارتند از اخوت، صمیمیت و یکپارچگی، اولویت دادن به هدایت و راهنمایی و راهبردهای دینی و قرآنی.

نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: از خداوند می‌خواهم و با رهبری پیمان می‌بندم که با تمام توان فکری و عملی در راه ولایت حرکت و مطالبات رهبری را محقق کنم.

وی با بیان اینکه فرهنگ‌ پاسداری، فرهنگ خدمت و دفاع از انقلاب است، ادامه داد: ماندگاری انقلاب به ماندگاری سپاه و ماندگاری سپاه به تحقق مطالبات رهبری است.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاج‌صادقی گفت: از خدا می‌خواهم در انجام پاسداری پیش‌رونده و پیش‌برنده و غیرمحافظه‌کارانه و سربازی حضرت آقا موفق باشیم.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12636
فاطمه سراجی


منبع : خبرگزاری تسنیممطالب مرتبط