پایگاه مقاومت بسیج بدر
 
چهارشنبه 04 مهر 1397 -

رای به سایت :
2558
محبوب
صفحه نخست ›› عکس خبری ›› حوزه 260 حکمت ›› پایگاه مقاومت بسیج بدر
0
محبوب  
رای به خبر :
 برنامه‌‏های عزاداری شب و روز ارتحال پیامبر اکرم(ص) در حرم رضوی اعلام شد
برنامه‌‏های عزاداری شب و روز ارتحال پیامبر اکرم(ص) در حرم رضوی اعلام شد

در آستانه فرا رسیدن ۲۸ صفر، از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی ویژه برنامه‏های سخنرانی و عزاداری حرم مطهر رضوی در ایام رحلت جانگداز پیامبر اعظم(ص) و شهادت امام حسن(ع) اعلام شد.
calendar
تاریخ : 1396/08/30 - 18:00

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج بدر  حوزه 260 حکمت  ناحیه مقاومت بسیج مسلم بن عقیل ،حجت الاسلام سیدجلال حسینی در تشریح برنامه‌‏های سخنرانی و عزاداری حرم مطهر رضوی در ایام رحلت جانگداز پیامبر اعظم(ص) و شهادت امام حسن(ع) اظهار داشت: برنامه‌های شب 28 صفر در سه بخش تدارک دیده شده است، نخستین مرحله این برنامه از ساعت 17:15 با قرائت زیارت امین الله و مداحی توسط سید مهدی میرداماد آغاز می‏شود و در ادامه حجت الاسلام و المسلمین رفیعی به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

حسینی با اشاره به اینکه برنامه عزاداری با محوریت رواق امام خمینی(ره) برگزار می‏شود، افزود: تولیت آستان قدس رضوی نیز در ساعت 20:15 به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت و در ادامه مهدی سروری به روضه خوانی و سینه زنی می‌پردازد.

وی ادامه داد: باتوجه به اینکه شب رحلت رسول الله مصادف با شب جمعه است، برنامه قرائت دعای کمیل نیز ساعت 19:15 با حضور عموم عزاداران در رواق امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

به گفته معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی، همزمان با رواق امام خمینی(ره) در رواق های دیگر حرم مطهر رضوی برنامه سخنرانی، عزاداری و نشست های حلقه معرفت برگزار می‌شود.

وی درباره برنامه‌‏های روز 28صفر اظهار کرد: ویژه برنامه روز رحلت نیز با سخنرانی دکتر رفیعی بعد از نماز صبح آغاز و در ادامه مداحان و ذاکران خاندان عصمت و طهارت به قرائت دعای ندبه خواهند پرداخت.

حسینی با تاکید بر اینکه بعد از اقامه نماز جمعه، قرائت زیارت پیامبر(ص) در حرم رضوی صورت خواهد گرفت، افزود: در شام رحلت پیامبر اکرم(ص) حجج الاسلام رفیعی و مدنی به ایراد سخنرانی پرداخته و در ادامه آقایان میرداماد، مطیعی و سروری به مدیحه سرایی و سینه‌زنی خواهند پرداخت.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12636
فاطمه سراجی